Fujitsu Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@fujitsuservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünBayrampaşa Fujitsu Servis ; İleri seviyede teknolojide dünya lideri, iletişim ve bilişim sistemleri, dijital ürünler, elektronik cihazlar ve ekipmanları, bilgi ve iletişim sektörlerinin kapsamlı üreticisi, Fujitsu küresel çapta 740 şirket ve 240 bin aktif çalışanı ile en kapsamlı ağa sahip köklü bir şirkettir. Fujitsu bu kapsamlı ağın servis ayağında Türkiye gibi önemli bir merkezde güçlü ve etkin hizmet verme özeni içerisindedir.

İstanbul’un en önemli merkezi ilçelerinden Bayrampaşa Fujitsu servis Fujitsu’nın 140 yılı aşkın kemikleşmiş kaliteli ürün ve hizmet anlayışının sürekliliğini sağlamaktadır.

En eski ürünlerinden en güncel ve modern tüm PC, tablet, dizüstü bilgisayar cihazlarına kadar Bayrampaşa Fujitsu servisi meydana gelebilecek her tür problem kapsamında tamir, servis, onarım, yapılandırma ve değişim işlerinin yetkili temsilcisidir.

İstanbul Bayrampaşa Fujitsu servisleri arasında konum olarak her noktaya kolaylıkla ulaşabilen mobil teknik personeli ile çok kısa bir süre içerisinde hızlı müdahale etme potansiyeline sahiptir.

Kişisel ve kurumsal bilişim ve iletişim çözümlerinde ”müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet verme” çalışma prensibi olan Bayrampaşa Fujitsu Servisi tüm hizmetlerinde sınırsız garanti vermektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Fujitsu WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..