Fujitsu Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünFujitsu Laptop Servisi sizlere orjinal yedek parça ve deneyimli ekibiyle daima en iyi laptop servis hizmetini vermesi için müşteri hizmetlerine kayıt açtırınız Teknik servislerin özelliklerini neler olacağına dair ilk olarak verilmesi gereken cevap bu servislerin kurumsal olmasıdır. Kurumsal olmayan teknik servisler özellikle küçük arızaları büyütme konusunda ustadır. Genel anlamda merdiven artı olarak kabul edilen işletmeler bilgisayarlardaki küçük arızaları dahil tespit etmekte zorlandıkları için ne yazık ki başka başka gerekçeler sunarak küçük arızaların daha da büyümesine neden olmaktadır.

Fujitsu Teknik servisleri

Çünkü bilindiği gibi günümüzde her mahallede genellikle onlarca teknik servis adı altında faaliyet yürüten firma bulunur. Bu firmalar profesyonel olmadıkları için arızaları tespit edemezler veya tespit ettikleri arızalar yanlıştı tespitler olur hatta bu anlamda zaman ve vakit kaybı yaşanır. Öyle ki küçük bir format atma ya da yedek parça değiştirme işleminde bile ne yazık ki merdiven artık kuruluşlar profesyonel yedek parçaları temin edememektedir. Öte yandan bilgisayarların hızlı teslim edilmesi gerekir. Ne yazık ki merdiven altı teknik servisler bilgisayarları hızlı teslim etme konusunda da oldukça zayıftır.

Alanında lider

Fujitsu servisi merkezi ülkemizde faaliyet yürüten ve Fujitsu marka bilgisayarların onarım bakım tamir gibi işlemlerini gerçekleştiren kurumsal bir firmadır. Bu anlamda müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi ile tamir bakım ve onarımları gerçekleştirdiği için ülkemizde birçok birey tarafından tercih edilmektedir. Firma özellik ve Fujitsu laptop servisi deyince ülkemizde en çok tercih edilen kuruluş olmayı başarmıştır.

Fujitsu Servis Merkezi geniş bir yelpazede hizmet sunar

Fujitsu servis merkezi Türkiye’de oldukça geniş bir yelpaze içerisinde hizmet sunmaktadır. 7gün 24saat müşterilerinin her türlü sıkıntı ve sorun zamanında onlara ulaşabilecekleri iletişim hattını da hayata geçirmiştir. Firma Fujitsu notebook servis deyince de ilk akla gelen kuruluştur. Dünyanın en kaliteli ve dünyanın en sağlam yedek parçalarını temin etme özelliğine sahiptir. Ayrıca kuruluş uygun fiyatlı bir çalışma politikası izlemektedir ve bu nedenle hem bütçelere hem de bilgisayarlara dost bir süreç yürütür. Piyasadaki merdiven altı teknik desteklerin aksine hem kaliteli malzeme kullanmakta hem son teknolojik ürünleri istihdam etmekte hem de profesyonel bir ekiple çalışmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Fujitsu WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Call Now ButtonHemen Ara..