Fujitsu Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün

Fujitsu teknik servis işlemleri

2020 yılında hayatımıza giren koronavirüs pandemi süreci birçok yeniliği beraberinde getirmiştir. Bireyler özellikle günümüzde pandemi süreci ile birlikte birçok iş ve işlemlerini bilgisayarlar ve dijital platformlar vasıtası ile gerçekleştirir. Bilgisayarlar üzerinden kişiler okul ve eğitim ihtiyaçlarını giderdi gibi ders dinlemekte ve eğitim almaktadır. Aynı zamanda zoom uygulaması başta olmak üzere birçok online toplantı ve destek platformunu kullanarak işleri ile ilgili gelişmeleri bu platform üzerinden takip etmektedirler. Aynı zamanda alışveriş işlemleri kültür sanat işlemleri de yine bilgisayarlar üzerinden gerçekleştirilir.

İş stresinden uzaklaşmak ve online oyunlar ile stres atıp sosyalleşmek isteyen bireylerde bilgisayarların başına geçer. Bilgisayarlar aynı zamanda sosyal medya tutkunları için de vazgeçilmez bir platformdur. Sosyal medya tutkunları bilgisayarlar üzerinden fotoğraf video yükleme gibi işlemleri gerçekleştirir. Yani özetle Fujitsu laptopbilgisayarların hayatımızdaki önemi oldukça büyüktür ve bozuldukları zaman hayatımız büyük bir sekteye uğrar.

Hayatın sekteye uğramaması için..

Tüm bu özellikleri nedeniyle bilgisayarların tabii ki diğer eşyalar gibi bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Bilgisayarların hayatımızdaki yeri sebebiyle okul yaşamı iş yaşamı alışveriş yaşama ve sosyal medya platformlarının ettiğin kullanımı aksamaması için bilgisayarların tamir ve onarımının hızlı yapılması gerekir. Ülkemizde faaliyet yürüten Fujitsu servis Türkiye hızlı titiz ve dakik bir şekilde Fujitsu  marka bilgisayar laptop ve diğer ürünlerin tamirini gerçekleştirir.

Firma müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergilemektedir ve Fujitsu notebook servis olarak da en çok tercih edilen kuruluş olmayı başarmaktadır. Firma müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermekte ve son derece etkin ve verimli bir internet sitesi ile yapmış olduğu hizmetleri paylaşmaktadır. Firmanın web sitesi üzerinden iletişim hattına ulaşmak ve diğer işleri ile ilgili ayrıntıları elde etmek mümkündür.

Fujitsu servis Türkiye

Tıpkı laptoplarda olduğu gibi Fujitsu servis Türkiye tabletlerin laptopların ve daha birçok dijital ürünün tamir bakım ve onarımını da gerçekleştirir. Ayrıca Fujitsu laptop servis deyince de ilk akla gelen kuruluşlardan olmuştur. Bilgisayarların tamir bakım ve onarımlarının yanı sıra aynı zamanda kuruluş yedek parça temininde gerçekleştirir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Fujitsu WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Call Now ButtonHemen Ara..