Fujitsu Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünFujitsu Servis Türkiye

Bilgisayar teknik servisleri bilgisayarların tamir bakım ve onarımını gerçekleştiren ve son derece kurumsal hizmet vermeleri gereken en önemli kuruluşlardır. Çünkü bireyler günümüzde birçok iş ve işlemlerini bilgisayarlar üzerinden yaparlar. Bu nedenle bu cihazların bozulmuş olması özellikle iş yaşamında büyük sıkıntılara ve aksamalara neden olabilmektedir. Öte yandan koronavirüs pandemi sürecinde birçok eğitim,alışveri ve sanatsal faaliyet dijital platformlara taşındığı için bireyler katılımlarını bilgisayarlar üzerinden sağlamaktadır. Bilgisayarlarda ya da notebooklarda oluşabilecek herhangi bir hasar ya da tamirat durumunda sorunun ve sıkıntının hızlı bir şekilde çözülmesi iş yaşamında aksaklıklar yaşanmaması için büyük önem arz eder. Ülkemizde Fujitsu servisi alanında faaliyet yürüten ve bu anlamda sektöründe lider konumda bulunan Fujitsu Servis Türkiye son derece hızlı bir şekilde tamir bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirir.

Fujitsu Servis Türkiye en profesyonel servistir

Fujitsu Servis Türkiye diğer merdiven altı olarak ifade edilen servis ya da tamir merkezlerinden farklı olarak son derece kurumsal bir hizmet sunmaktadır. Başta Fujitsu notebook servis işlemleri olmak üzere birçok alanda faaliyetlerini yürütmekte ve bireylere hızlı ve kesin çözümler sunmaktadır. Kaliteli hizmet uygun fiyat anlayışı ile faaliyet yürüten kuruluş tamir bakım ve onarım işlemlerini müşterilerine uygun ve ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. Firma kurulduğu günden bu yana sektöründe lider konumda olmasını müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi belirlemesine borçludur. Fujitsu Servis Türkiye aynı zamanda tamir bakım ve onarım işlemlerinin yanı sıra yedek parça temini işlerini de gerçekleştirir.

7/24 müşteri hizmetleri desteği

Fujitsu Servis Türkiye müşterilerinin özellikle Fujitsu laptop servis işlemleri için herhangi bir aksaklık durumunda ulaşabilecekleri bir destek hattını da hayata geçirmiştir. Bu hat üzerinden yedi gün yirmi dört saat müşteriler kuruluşa ulaşabilmektedir.  Ayrıca Fujitsu Servis Türkiye bireylere tamir işlemleri için dünyanın en kaliteli yedek parçalarını sunmaktadır. Bu hizmet anlayışı ile başta İstanbul olmak üzere ülkemizin lider teknik servislerinden biri olmayı başarmıştır. Firma son derece etkin ve verimli bir web sitesini de hayata geçirmiştir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Fujitsu WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Call Now ButtonHemen Ara..