Fujitsu Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünFujitsu Servisi

Kişilerin günlük yaşamlarında ve iş koşulları içerisinde bilgisayarlara olan bağımlılıkları giderek artmıştır. Özellik ve koronovirüsün annemin süreci ile birlikte evden çalışma koşulları neticesinde büyük bir önem arz etmektedir. Evden çalışma koşullarında toplantılar çalışmalar yazılar bilgisayarlar üzerinden yapılmaktadır. Öte yandan artık birçok eğitim platformu da online eğitime geçmiştir. Ayrıca bireyler alışveriş gibi e-ticaret platformları üzerinden yapılan işlemleri de yine bilgisayarlarla gerçekleştirir. Kısacası bilgisayarların artık insan hayatındaki işlevi ve rolü çok büyüktür. Bu nedenle bilgisayarların arızalanması ya da herhangi bir aksaklık yaşanması durumunda bu sıkıntıların hızlı bir şekilde giderilmesi gerekir. Fakat ne yazık ki bilgisayarların günümüzde çok fazla olması nedeniyle sektörde olan boşluğu tamamlamak için merdiven altı birçok teknik servis peyda olmuştur.

Merdiven altı teknik servislerden uzak durun

Neredeyse her mahallede onlarca tane olan teknik servisler ne yazık ki bireylere söz verdiği gün ve tarihte bilgisayarların tamirini gerçekleştirilememektedir. Bu yüzden de yukarıda saydığımız birçok işlem sekteye uğramaktadır. Ülkemizde faaliyet yürüten Fujitsu servisi en kaliteli ve en hızlı teknik servis işlemlerini sunan lider kuruluşlardan biridir. Firma ayrıca müşterilerine destek hattı ile 7 gün 24 saat destek hizmeti sunmaktadır. Fujitsu servis merkezi Dünya üzerinde bilgisayar üretimini gerçekleştiren lider kuruluş olan Fujitsu’nun dijital ürünlerinin tamir bakım ve onarımını gerçekleştirir.

Tıpkı diğer bilgisayar markalarında olduğu gibi elbette Fujitsu marka bilgisayar ve dijital donanımlarında bir ömrü bulunur. Kullanım koşullarının farklılığı ya da bilgisayar ömrünün değişmesi ile birlikte Tamir bakım ve onarım ihtiyacı doğar. Fujitsu servis Türkiye en küçük aksaklıklardan en büyük sıkıntılara kadar müşterilerine destek sunmakta ve sorunların çözümünü gerçekleştirmektedir. Kuruluş müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmekte ve bu anlamda Fujitsu laptop servisi alanında en çok tercih edilen firma olmayı başarmıştır. Firma kurumsal bir çalışma prensibi belirlemiştir ve müşterilerinden teslim aldığı ürün ve hizmetlerin sağlam kaliteli ve hızlı bir şekilde yeniden müşterilerine ulaşmasını sağlamaya çalışmaktadır. Fujitsu servis Türkiye bu anlamda Türkiye’de bilgisayar servisi alanında faaliyet yürüten birçok kuruluşa örnek olmuştur.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Fujitsu WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Call Now ButtonHemen Ara..